Witaj w strefie dla farmaceutów

Dlaczego warto mieć Hemorex w swojej aptece

Nasz produkt jest konkurencyjny w porównaniu z innymi środkami. Jest naturalny, więc nie trzeba obawiać się reakcji alergicznej. Jest również najtańszy na rynku. Możecie Państwo sprawdzić to sami w swojej aptece.

Hemorex skutecznie usuwa dolegliwości związane z hemoroidami. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych środków medycznych, wszystko zależy od rodzaju i stopnia zaawansowania choroby. Krioterapia jest jednak uznaną metodą stosowaną przy tego typu dolegliwościach.

Niska cena, wygoda i łatwość stosowania, brak konieczności wydawania pieniędzy na uzupełnienie sztyftu: te elementy sprawią, że klienci będą zadowoleni i, w razie potrzeby, zainteresują się całą ofertą Państwa apteki. Hemorex jest też interesującym produktem z biznesowego punktu widzenia - daje możliwość wysokiej marży do 30%.

Zalety Hemorexu

Dlaczego pragniemy zainteresować Państwa Hemorexem? Ponieważ jesteśmy przekonani, że jego cechy sprawiają, iż może pomóc osobom cierpiącym na dolegliwości związane z hemoroidami. Dla tych, którzy próbowali już wszystkiego Hemorex może okazać się ostatnią deską ratunku. Osobiście ręczymy za jego skuteczność

  • Nie brudzi bielizny 100%
  • Działa szybko 100%
  • Jest ekonomiczny 100%
  • Działa naturalnie, nie chemicznie 100%

Zachęcamy do pobrania ulotki informacyjnej na temat Hemorexu.

Znajdziecie tu Państwo wiadomości na temat sztyftu.

Nasze certyfikaty

Kim jesteśmy

Korporacja Gazolina to firma działająca nieprzerwanie w Polsce od ćwierć wieku. Zaufało nam wielu ludzi, i nigdy ich nie zawiedliśmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, zapraszamy do zakładki Kontakt.

Hemorex ma swoją historię. Jako pierwsi sprawdzili go na sobie właściciele firmy

Hemoroidy to wciąż wstydliwy problem. Wiemy o tym. Wiemy też, że może dotknąć każdego. Tak też stało się w naszym przypadku. Prawdopodobnie z przyczyn dziedzicznych, w naszej rodzinie kilka osób miało ten drażliwy problem. Zaczęło się od żony właściciela, z zawodu farmaceutki. Później, gdy zaczęliśmy rozmawiać o tym otwarcie, okazało się, że dolegliwości odczuwa również spora część naszych przyjaciół.

Szukaliśmy i próbowaliśmy różne rozwiązania. Z powodu ciąży niewskazane było leczenie farmakologiczne.

Wreszcie przyjaciel polecił nam sztyft, który był bardzo popularny w Kanadzie. Daliśmy mu szansę. Nie żałujemy!

Problemy ustąpiły dzięki niekłopotliwej i bezbolesnej terapii.

Teraz pragniemy podzielić się naszymi doświadczeniami z innymi. Świadomie ustaliliśmy cenę na jak najniższym możliwym poziomie. Chcemy, aby jak najwięcej osób cierpiących z powodu hemoroidów miało szansę wypróbować sposób, który my musieliśmy sprowadzać aż z Kanady.

<